Hizmetlerimiz

PROAKTİF BAKIM & DESTEK

Proaktiflik, sadece geçmişte yapılan hatayı sahiplenmek değil, asıl olarak bu hatanın telafisi için bu hatanın oluşturduğu sonuçları olumluya çevirecek önlemler veya kararlar alarak harekete geçip istenmeyen sonucu olumluya çevirmektir.

Sistemlerinizin proaktif olarak yönetilmesi , izlenmesi sizlere kesintisiz ya da çok az kesintilerle sürekli hizmet sağlamanıza olanak sağlamaktadır.

İnteriva Bilgi Teknolojileri olarak veritabanlarınızı ve üzerinde koştuğu sistemleri Proaktif Destek Hizmeti (PADH) ile sorun yaşamadan kullanmanızı sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile düzenli olarak veritabanızı ve üzerinde koştuğu donanım ve işletim sistemlerinin kontrollerini yaparak , olası bir sorunu önceden farkedip , sorun oluşmadan gerekli tedbirleri almanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz de tüm işlemleri uzman danışmanlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

Proaktif Destek Hizmeti (PADH) kapsamında düzenli olarak hafta bir kere yerinde ve sürekli uzaktan fiziksel ve sistemlsel kontrollerimizi yapmaktayız. Donanım , işletim sistemi ve veritabanalarınınz için gerekli tüm yama ve sürüm güncelleme işlemlerini hizmet kapsamında yürütmekteyiz. Veritabanlarınızın düzenli izlenmesi için işletim sistemi ya da veritabanı seviyesinde gerekli tüm yazılımları yükleyerek , belirlenen metriklerden eşik değerine ulaşıldığında, otomatik uyarılar oluşturulup durumdan haberdar oluyoruz ve sizlerin de haberdar olmasını sağlıyoruz. Güvenlik zaafiyeti oluşturabilecek tüm durumlar ile ilgili çıkan yamaların derhal sisteme uygulanmasını sağlıyoruz. Tüm yedeklerinizin düzenli alındığından ve bu yedeklerin dönülebilir olduğundan emin olmak için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.Düzenli kontrollerimiz sırasında yapılan tüm sağlık kontrollerinin detaylı raporları ve olası riskler tarafınıza sunulmaktadır.

Sorun oluştuktan sonra sorunu gidermek için harcanan zaman ve para oldukça yüksektir. Ayrıca veri kaybı yaşanan durumların telafisi de olmayacaktır. Bu tarz sorunlardan kurtulmak için PADH , ideal çözümdür.

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Telefon : + 90 312 999 56 34
E-Posta : info@interiva.com.tr